שתלים דנטליים

השתלת שיניים במראה טבעי ובאופן קבוע

למרות מה שאתם עשויים לחשוב, השימוש בשתלים דנטליים כמעין שיניים תותבות מוברגות, הוא חדש באופן יחסי. יחד עם זאת, בשנים האחרונות, עם הדרישה הגוברת לשיניים יפות ובריאות, שנראות טבעיות, הן השימוש בשתלים דנטליים והן מספר הלקוחות שמבקשים שתלים בשיניים עולה. שתל דנטלי הוא למעשה מענה מודרני לשיניים תותבות. הוא נראה ומתפקד כשן לכל דבר, מיקומו בלסת קבוע והוא חזק ומרגיש טבעי בתוך הפה. בעזרת שתלים דנטליים ניתן לשחזר סט שלם של שיניים, אחת-אחת, או להשלים חלק משן יחידה.

איך זה עובד?

השתל מתחלק לשני חלקים. הראשון הוא הבורג המתכתי, הוא יהיה זה שיוודא שהשן מעוגנת בחוזקה ללסת, ושתהיה יציבה ובטוחה במקומה. הבורג מוכנס ללסת במיקום ובעומק הנכון, שיבטיח שהשן שתורכב עליו תיראה רגילה לחלוטין לצד השיניים האמיתיות. על הבורג "מולבשת" השן עצמה. היא מותאמת בצבעה לשיניים האחרות של המטופל ומרגישה בדיוק כמו שן רגילה. במקרה שהשן החסרה ממוקמת בין שתי שיניים בריאות, ניתן לחבר מספר כתרים לפתרון אסתטי מהיר יותר. במקרה אחר, מומלץ שימוש בהשתלה.

למה זה כדאי?

מכיוון ששימוש בשתלים דנטליים מתייחס לכל שן בנפרד, ניתן להרכיב חלקים שלמים של הלסת מחדש. זה פתרון עדיף בהרבה על שימוש בשיניים תותבות. בחירה בשתלים דנטליים מעניקה פתרון קבוע ונוח בהרבה לעומת שיניים תותבות. ישנן דרכים רבות להחדיר את השתלים, בהתאם למספר השתלים הדרוש ומצב השיניים שלצד השתלים העתידיים. מגוון ההליכים שעומד לרשות הרופאים מאפשר בחירה באפשרות מותאמת אישית למטופל על פי צרכיו ורצונותיו.

איך נראית התוצאה?

ניתן להתייחס לשתלים החדשים כאל שיניים רגילות. ממש כמו את כל השיניים שלנו, יש לצחצח אותן על בסיס קבוע ולדאוג לבריאותן. כך השתלים יאריכו ימים עוד מעבר לתוחלת החיים המצופה להן ללא כל טיפול– יותר מעשרים שנים לפחות. מרכז בינה מתמחה בשיקום הפה והלסת, וביצע את תהליך מספר רב של פעמים, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאם תבחרו לעבור את הטיפול אצלנו, התהליך יעבור במהירות, ואתם תהיו מרוצים מהתוצאה. כדי לקבל פרטים נוספים על שתלים דנטליים, התקשרו למרכז בינה בטלפון: 02-9669562.