מרפאת בינה

LEM_9377
מרפאת בינה הוקמה על ידי אריה חרירי על מנת להעניק את הטיפול הטוב ביותר לקהל לקוחותיה. במשך יותר מעשרים שנות פעילותה, הקליניקה התעדכנה פעמים רבות כדי לעמוד בקצב ההפתחות הטכנולוגית, ותמיד לספק למטופלים את האפשרויות החדשניות ביותר להתמודדות עם מגוון בעיות וצרכים שונים. במרפאה תוכלו למצוא ציוד שהוא חוד החנית בכל הנוגע לטיפולי שיניים, בין אם הם רפואיים או אסתטיים בלבד. הציוד מאפשר לרופאים להסביר בקלות למטופל איזה טיפול עליו לעבור, ואז לבצע את ההליך במהירות וביעילות האפשרית, לטיפול מהיר וזול.

 

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר

מתוך הבנה של חשיבות הטכנולוגיה במרפאה, והתחשבות בסדר היום העמוס של המטופלים, מרפאת בינה בנתה את המעבדה שלה בתוך גבולות המרפאה. כך מתאפשר תהליך אחיד ומשולב, שמתחיל ברגע שהמטופל נכנס למרפאה, ממשיך דרך שלבי ניתוח הבעיה והסקת המסקנות, ונגמר לאחר שהלקוח ביצע את הטיפול ומשוחרר לביתו בתומו. המעבדה מופעלת על ידי טכנאי מוסמך ומספקת תוצאות מדויקות ומהירות, וחוסכת נסיעה וטרטור מיותר בין מקומות שונים. מרפאת בינה מעניקה את כל הפתרונות במקום אחד נוח ונעים.

יחס אישי ואנושי

אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל טיפול רפואי הוא יחס אישי. הדבר נכון במיוחד כשמגיעים לטיפול שיניים. טיפולי שיניים הם תהליך אינטימי שעשוי לעורר חששות, ויש לוודא שהרופא המבצע אותם מעניק תחושת ביטחון ואמון. רופא טוב יכול להוריד מרמת הפחד וככל שצבר ניסיון רב יותר, כך יבצע את ההליך במהירות רבה יותר וללא כאבים. במרכז בינה תוכלו לבחור מתוך צוות הרופאים הוותיק והמקצועי שלנו, וכך לוודא שתקבלו טיפול שמתאים לכם בדיוק, ושאתם חשים בנוח אתו.

שימוש באתר

LEM_9459
באמצעות האתר החדש של מרכז בינה, אתם יכולים ללמוד עוד על הטיפולים שהקליניקה מציעה, להבין את הבעיה שאתם חווים ואת הטיפול הנדרש, וגם להזמין תור או לשאול שאלה. לכל שאלה או בקשה שיש לכם, אנו מזמינים אתכם לפנות דרך האתר או בטלפון, ולקבל מענה אדיב ומקצועי. בנוסף, ניתן באמצעות האתר לקבוע פגישת ייעוץ חינם עם רופא, שיוכל לאתר את הבעיה ולהציע טיפול מתאים ללא כל עלות.