טיפולי שיניים

טיפולי שיניים – למען בריאות ותפקוד הפה

תחת הכותרת "טיפולי שיניים" ניתן להכניס טיפולים ושירותים רבים. חלקם, אגב, נוגעים למעשה ללסת או בכלל לחניכיים. במרכז בינה לשיקום הפה והלסת מוצעים טיפולי שיניים רבים שנועדו לתת מענה למגוון רחב של בעיות אצל אנשים שונים ובטווח גילים גדול. חשוב להבין שגם כאבים מסוימים בפנים או בלסת, צלילי נקישה בזמן אכילה או פיהוק ואפילו ריח פה רע נכללים במסגרת הטיפולים המוצעים במרכז, ויש להם פתרון רפואי. אנו ממליצים לכם לקרוא על האפשרויות לפתרון הבעיות ולפנות אלינו לקבלת חוות דעת והצעה לקבלת טיפול שיניים מתאים לצרכיכם.

קליקים וכאבים בפנים ובלסת

אנשים רבים לא מבינים שיש לשייך כאבי פנים מסוימים ללסת. הבעיה היא אמנם לא בשיניים או בחלל הפה, אך הטיפול בה נופל תחת אחריותו של האורתודנט. לעתים, בעיות כמו צלילי נקישה בלסת או כאבים בזמן לעיסה ודיבור, יכולים להיות קשורים לחוסר התאמה של צורת מפרק הלסת (המחבר את הלסת התחתונה והעליונה). הבעיה יכולה גם להתבטא בקושי לפתוח את הפה וללעוס. במקרים כאלו מומלץ לפנות לרופא שיבחן את המצב ויציע טיפול מתאים, ביניהם טיפול תרופתי, הדרכה לשימוש נכון בלסת ואמצעים נוספים.

טיפול שורש

השם "טיפול שורש" הוא כנראה זה המעורר הכי הרבה פחד במי ששומע אותו, אך הוא טיפול חשוב ונחוץ לאנשים רבים. טיפול שורש הוא פתרון לבעיה שנוצרת כאשר חיידקים ועששת "אוכלים" את השן מבפנים, והמצב חמור מדי בשביל לנקות את החור ולהשתמש בסתימה רגילה. במקרה שכזה, הטיפול מנקה את השן מחיידקים בהליך עמוק ויסודי יותר מסתימה, ואז נסתם בעזרת סתימת שורש. הימנעות מטיפול שורש יכולה לגרום להתפשטות הזיהום ופגיעה משמעותית בשיניים ובלסת.

טיפולים לילדים

גם אם השיניים עוד לא התחלפו, מרכז בינה מציע מגוון שירותים שיעניקו לילדים התפתחות שיניים נכונה ובריאה. דאגה לשיניים בגיל צעיר תמנע בעיות מורכבות בעתיד, ותחסוך כאב והוצאות מיותרות. מרכז בינה מציע שירותים נוספים הנכללים תחת השם "טיפולי שיניים", ואתם מוזמנים לפנות למרכז לקבלת ייעוץ ומידע מקצועי נוסף בטלפון: 02-9669562.