הלבנת שיניים – לחיוך זוהר – נסיון

הלבנת שינייםבשנים האחרונות, יש שינוי מובהק בדרך שבה אנחנו מסתכלים על השיניים ועל הטיפול בהן. אם עד הזמן האחרון, טיפול בשיניים נועד למניעת בעיות רפואיות והפסקת כאבים, הרי שכעת הטיפולים האסתטיים הפכו למשמעותיים ושכיחים בהרבה. אחד הטיפולים הפופולריים ביותר הוא טיפול להלבנת שיניים. מדובר בטיפול פשוט, זול ומהיר שהופך את השיניים מצהובות או אפרפרות ללבנות ומבריקות, בדיוק כמו שכולם רוצים בחיוך שלהם. היום כבר אין שום צורך להתפשר על חיוך שהוא פחות מלבן מושלם.

פונים למומחים

טיפולי הלבנת שיניים הפכו לכל כך מקובלים, כך שכולם כבר שמעו על טיפולים עצמאיים שניתן לקנות ברשתות הפארם. מדובר בג'ל או חומר אחד שנמרח על השיניים לזמן מה, ועם הסרתו מוסרת שכבת צבע מהשן וחושפת צבע בהיר יותר. הפתרון זמני בלבד ובדרך כלל פוגע במבנה השן ובחוסנה לאורך זמן. כמו כן, השליטה על גוון השן שיווצר לאחר הטיפול מוגבלת, ולא נבחר על ידי בעל מקצוע מומחה אלא על ידי המטופל, שעשוי לבחור באופן שרירותי את הגוון שנראה לו היפה ביותר, ולא בהכרח זה שמתאים לשיניו.

טיפול במרפאה

טיפול מקצועי להלבנת שיניים במרפאת שיניים הוא תהליך פשוט ומהיר. ראשית, יש לעבור טיפול בסיסי אצל שיננית, לשם ניקוי יסודי של השיניים כדי שטיפול ההלבנה יהיה האפקטיבי ביותר. לאחר מכן מגיע תהליך הצביעה עצמו. במסגרתו, משתמש הרופא בג'ל הלבנה מיוחד, המופעל באמצעות אור ייעודי. הג'ל חודר אל תוך השן ולמעשה מחמצן את השכבה הנוספת שמעניקה לשן את צבעה העכור. הטיפול במרפאה מחזיק לאורך זמן רב ולמעט מקרים קיצוניים, נדרש טיפול אחד בלבד כדי להגיע לגוון הרצוי.

הלבנת שיניים ביתית

מקרים חמורים יותר של צביעת השיניים יכולים להיפתר על ידי קביעת מספר פגישות, או השלמת הטיפול באופן עצמאי בבית. אחרי שהרופא הבין מה גוון השיניים הרצוי וביצע טיפול ראשון במטופל, הוא יכול להרכיב תבנית מיוחדת המותאמת לו, בה ישים המטופל חומר הלבנה להשלמת הטיפול בזמנו החופשי. כדי לקבל את הפתרון שמתאים בדיוק לשיניים שלכם, התקשרו למרכז בינה: 02-9669562.