הטכנולוגיה בשימוש – האמצעים לטיפול מוצלחshutterstock_138700625

כמעט כל השירותים המתקדמים עליהם אתם יכולים לקרוא באתר שלנו, מתאפשרים הודות לשימוש בציוד החדיש ביותר בתחום רפואת השיניים בעולם. התפתחויות טכנולוגיות חסרות תקדים האיצו את תחום רפואת השיניים מאוד, והעניקו לרופאים את האפשרות לטפל בבעיות שבעבר נחשבו חשוכות מרפא, או שהטיפולים לפתרונן היו יקרים וכואבים מאוד. היום, הטכנולוגיה מאפשרת לרופאי השיניים לטפל בבעיות מורכבות בקלות ויעילות, מה שמוריד עלויות למטופל ומבטיח טיפול מדויק והתאוששות וחזרה מהירה לשגרת היום-יום.

שימוש בדיגיטציה

זוכרים את הניירות שנהגתם להביא לרופא השיניים? אותן רשומות בנוגע לטיפולים קודמים, המלצות של רופאים ושאר המסמכים החשובים שיכלו פתאום ללכת לאיבוד או להישכח. מרפאת בינה פועלת בשיטת מחשוב מסמכים מלא. משמעות הדבר היא שאצלנו אין ניירות אבודים או כתב בלתי קריא. הרשומות הרפואיות שמורות לנצח באמצעים דיגיטליים ומאפשרות לרופאים את מלוא הכלים להעניק טיפול מתאים בקלות, לכל לקוח.
חיטוי
טיפולי שיניים חושפים את חלל הפה לזיהומים רבים, בגלל פגיעה או פציעה אפשרית של השיניים, החניכיים, חשיפת שורש השן ועוד. לכן, כל המכשירים והאביזרים להם נגיעה עם חלל הפה עוברים תהליך חיטוי מחמיר. תהליך הסטריליזציה מבטיח שאין חיידקים על אף אחד מהכלים בהם יש שימוש ושהכל, עד רמת מי השתיה במרפאה, נקיים לחלוטין ובטוחים לשימוש במהלך הטיפול ולאחריו.

מכשיר לטיפולי שורש

טיפולי שורש היו מחדירים בעבר פחד בכל אדם, אבל היום, כבר אין סיבה. מכשירים מיוחדים לטיפולי שורש מאפשרים דיוק מירבי בעבודה. השילוב של מנוע מיוחד וראשית מחומרים חזקים וגמישים מאפשר טיפול מהיר וכמעט נטול כאבים. אחוזי ההצלחה של טיפולים כאלו עולה כל הזמן בזכות התקדמות הטכנולוגיה ושיפור המכשור.

ניקוי מוחלט

טיפולי שיניים רבים מושתתים על הרעיון שיש לנקות את השן לחלוטין מחיידקים ואז לבצע סתימה של החור. הדבר אפשרי, מן הסתם, בהנחה שבזמן תהליך הניקוי הושמדו כל החיידקים. אחרת, הבעיה תמשיך להתפתח לאחר הטיפול ויהיה צורך בטיפול נוסף ולא נעים. שימוש במיקרוסקופ מיוחד שנמצא בקליניקה מאפשר איתור וניקוי של כל החיידקים לפני ביצוע הסתימה אחת ולתמיד. אנו מזמינים אתכם ליהנות ממגוון השירותים המתקדמים והייחודיים שמציעה המרפאה.

לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים התקשרו: 02-9669562