מרפאת בינה – המרכז לשיקום הפה והלסת

LEM_9459כולם יודעים שאם יש חלק אחד בגוף שאסור להזניח – אלו השיניים. מלבד הכאב הבלתי נסבל שבעיות שיניים יכולות לגרום לו, בעיות רבות עשויות להוביל לתוצאות בלתי הפיכות. מרפאת בינה מספקת את כלל השירותים המתקדמים ביותר לבריאות הפה, ושיקום ושחזור השיניים והלסת.
מרפאת בינה פועלת בישראל כבר למעלה מעשרים שנים בהנהלת אריה חרירי, וטופלו בה אלפי לקוחות מרוצים. בין השירותים שמספקת הקליניקה ניתן למנות טיפולים כירורגיים כמו בניית עצם, התקנת שתלים דנטליים וצילומי שיניים, לצד טיפולים אסתטיים כמו הלבנת שיניים וטיפולים לשיקום הפה והחניכיים.
במרפאת בינה, תקבלו יחס אישי וטיפול שיותאם לכם בדיוק. במקום עובדים רופאים מנוסים וותיקים בוגרי הדסה, ולרשותם עומד הציוד החדיש ביותר כדי לבצע כמעט כל טיפול בדיוק ובאמינות המירבית. כל טיפול שנערך במרפאה מנוהל על ידי רופא ולו טכנאי צמוד. בנוסף, לחסכון בזמן ומאמץ מיותרים, המעבדה של המרפאה ממוקמת בתוך הקליניקה, כך שתוכלו לקבל מגוון שירותים משלימים במקום אחד, ביעילות ובמהירות.

LEM_9400
טיפולי שיקום הפה שמציעה מרפאת בינה נותנים צ'אנס שני לחיוך מושלם. לפני שאתם ממהרים להתייאש ולהשלים עם המצב הקיים בהנחה ש"אין כבר מה לעשות", אנחנו ממליצים שתפנו אלינו ותקבלו חוות דעת מקצועית מהרופאים שלנו. ההתפתחויות הטכנולוגיות האחרונות לא דילגו על תחום רפואת השיניים, ועם הציוד הנכון והרופאים המומחים – כמעט כל פגם ניתן לתיקון.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף בטלפון: 02-9669562, או לקבוע בקלות פגישת ייעוץ ללא כל תשלום באמצעות האתר.